Ana sayfa Siyaset Atilla: Ceylanpınar’da AK Parti Bizi Aday Göstermedi Ama Biz Yine Sahadayız

Atilla: Ceylanpınar’da AK Parti Bizi Aday Göstermedi Ama Biz Yine Sahadayız

102
0

Şurufa Aşireti, Şaabin Aşireti, Bin Yusuf Aşireti, Al Anaza Aşireti, Gellegöç Göçerleri, Hasan Ergün akrabaları ve dostları, Ahmet Sak öncülüğünde Sedet Aşireti mensupları, Basri Emek, Halaf Toğrul, Atici Aşiretinden Recep Teke ve akrabalarına olmak üzere daha bir çok aile ve aşiret katılım şölenine iştirak ederek Menderes Atilla’ya destelerini açıkladı. Katılım programında konuşan Atilla “Ceylanpınar’da AK Parti bizi aday göstermedi ama biz yine sahadayız” dedi.

Katılım programında konuşan Menderes Atilla, katılım sağlayan aile ve aşiretlerin hiç bir baskı ve zorlama olmaksızın katılım sağladıklarını belirterek “AK Partili olsaydık derlerdi ki işçileri tehdit ettiler, çadır kentin işçileri getirdiler, hastaneden işçileri getirdiler sahayı doldurdular derlerdi. Ama Allah’a şükür bugün bu sahada olanların hiç biri hiç bir menfaat olmaksızın buradalar” dedi.

HAKKIMDA YALAN VE İFTİRALAR ATILDI

Adaylık sürecinde birilerinin ortalığı bulandırmak isteğini ve kendisiyle ilgili yalan bilgilerin servis edildiğini anlatan Atilla “Bunların her şeyi yalan dolan üzerine kurulu. Ceylanpınar’da AK Parti bizi aday göstermedi, kendileri bilir. Biz de dedik ki 1950’den bu yana aktif siyasetin içerisindeyiz. Biz tüm Ceylanpınar’ı Kürt’üyle, Arap’ıyla hepsini temsil ediyoruz. 1950’den bu yana siyasete hiç ara vermedik. Biz siyasetin içerisinde olacağız, halkımızı yalnız bırakmayacağız dediğimizde yalan dolanlar uydurdular ve dediler Atilla aday olamaz. Çıktık aday olduk. Adayız ve inşallah kazanacağız” diye konuştu.

HEP SİZLERLE OLACAĞIZ

Siyasetin bir yarış olduğunu ve kazansa da kaybetse de Atilla ailesinin devamlı halkıyla beraber olduğunu vurgulayan Menderes Atilla, 31 Martta zaferi kazanacaklarını ve bu zaferi halka hediye edeceğini belirtti. Atilla, şunları söyledi: “Daha önce Ceylanpınar’a ayak basmayanların çantaları hazır. 31 Mart gecesi yine kaybolacaklar gidecekler. Ama Atilla ailesi hep sizlerle olacaktır. Atilla ailesi bu memleketin temel taşıdır. Atilla ailesi huzurun, kardeşliğin ve hizmetin teminatıdır. Sizler var olduğunuz müddetçe bizler sizlerin hizmetkarı olacağız”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here